Комплексне просування сайтів
маркетингова аналітика та реклама

Білі
методи
Гарантія
результатів
Повна
звітність
Ефективність комплексного просування

З часом змінюються методи та підходи до просування сайтів та збільшення прибутку з них. Знаходяться нові засоби залучення цільового трафіку. Комбінуючи методи СЕО просування із запуском контекстної реклами, активним піаром та розкруткою груп у соц. мережах (так званий SMM – маркетинг) можна досягти колосальних результатів за дуже короткий період. Правильна реклама зараз вирішує все. Якось Генрі Форд сказав: «Якби у мене було 4 долари, то 3 з них я витратив би на рекламу». Нині це особливо актуально. Тому правильне комбінування методів розкручування та реклами дає можливість отримати результат набагато раніше і зробити бізнес набагато ефективнішим, тоді окупність вкладень настане набагато швидше.

Якщо Ви хочете більш детально ознайомитися з усіма послугами з просування, дизайну або копірайтингу від агентства WEDEX, ви можете зателефонувати нам або залишити заявку нашому менеджеру і отримати всі відповіді на запитання, що Вас цікавлять.

Складання плану комплексного просування
Наш менеджер зателефонує та уточнить всі нюанси, а потім складе персональний план та надішле вам на погодження.
Наші клієнти
Відгуки про нашу роботу
Залишились питання?

Давайте зараз обговоримо по телефону і знайдемо оптимальне для Вас рішення

+38 (066) 976-64-94

Павло

Наші заслуги

Наша команда
Коротко про нас

2 офіси - Київ, Херсон

(2 ще готуються)

35 досвідчених фахівців

Більше 200 проектів у роботі

Середнє зростання прибутку клієнтів 30% на місяць

Про агентство

Багаторічна робота на ринку надання послуг з комплексного просування сайтів дозволила агенції зайняти свою нішу в даній сфері та знайти свій стиль та методи співпраці з клієнтами.

На додаток до величезного стажу розкрутки сайтів ще додається така якість як професійна допитливість. Адже не секрет, що пошукові технології та тенденції у світі електронної комерції змінюються дуже швидко – саме тому ми постійно стежимо за останніми новинами у світі SEO розкрутки. Це означає, що всі роботи з Вашим сайтом будуть виконуватися тільки для його зростання, а не просто для галочки.

Коротко про агенції:

  1. Досвід. Частина співробітників працювала у сфері маркетингу та розкрутки сайту ще до початку існування агентства WEDEX. У деяких сео-фахівців досвід становить близько 10 років, багато хто починав як учнів в інших фірмах.
  2. Клієнтоорієнтованість. Ми завжди прислухаємось до думки клієнта. Нам важливе Ваше бачення сайту, а ми його скоригуємо та разом зможемо створити ідеальний продукт. Також при плануванні комплексу просування ми максимально враховуємо Ваші побажання та ідеї.
  3. Прозорі витрати. Ми завжди готові відзвітувати за всі витрачені нами гроші. Ви будь-якої миті можете попросити фінансовий звіт у персонального менеджера, і він оформить його в найменший термін.
  4. Доступність. Усі послуги, послуги та плагіни реєструються на акаунти клієнта. Тому за бажання Ви зможете проконтролювати всі етапи та перевірити актуальність усіх наданих даних – не буде «кота в мішку».
  5. Звітність. Всі звіти про просування та витрати пишуться максимально зрозуміло і просто, щоб навіть людина без досвіду змогла розібратися. В одному файлі надано всі виконані завдання з інфографікою із сервісів.
  6. Білі методи. У просуванні сайтів ми не використовуємо чорне (сіре) СЕО. Завдяки цьому ми гарантуємо, що на ваш сайт не буде накладено санкції.
  7. Актуальність. Всі фахівці на фірмі стежать за останніми тенденціями і досягненнями у своїй сфері, тому для просування сайтів застосовуються тільки найбільш актуальні методи та способи просування та оптимізації.
  8. Висока швидкість та окупність. Розробляючи стратегію просування, ми робимо те, що дасть максимальний результат за мінімальний час. Тому і план складається лише після аналізу сайту, щоб зрозуміти його слабкі та сильні сторони.

Агентство гарантує виконання всіх завдань у точно визначений термін. Також великий досвід наших фахівців дає змогу знайти ваші слабкі місця та виділити сильні місця конкурентів. Правильно складений план просування та розкрутки дасть гарний результат навіть за невеликих витрат, і ми зможемо точно визначити пріоритети.

Заявка на послуги
Вкажіть свої координати та цілі, і ми обов'язково з вами зв'яжемося.
Виберіть послуги, що вас цікавлять:

FAQ - Дізнайтесь більше про послуги нашої компанії

1. Який у вас досвід комплексного просування сайтів?

Наше агентство займається просуванням сайтів більше 8 років, настроюванням контекстної та таргетованої реклами – понад 5 років. Ми є сертифікованою агенцією Google Partners.

2. Як отримати безкоштовну маркетингову консультацію для мого бізнесу?

Ви можете залишити заявку на нашому сайті, замовити дзвінок або зателефонувати за номером +38(095)848-50-98.

3. Чому варто вибрати саме ваше агентство?

Ми зробимо SEO-аудит вашого сайту безкоштовно. Проводимо безкоштовну SEO консультацію. Комплексний підхід та маркетингова стратегія саме під Ваш бізнес! Гарантовано збільшимо цільовий трафік та видимість сайту у пошукових системах. Входимо до топ-6 найкращих SEO-агентств України 2020 року