Як дізнатися кількість сторінок на сайті?

Як дізнатися кількість сторінок на сайті?
Як дізнатися кількість сторінок на сайті?

Нерідко перед власником сайту або seo-фахівцем постає питання про те, скільки ж сторінок має сайт, також іноді ми хочемо дізнатися кількість сторінок на сайті конкурента. І розмова йде не про кількість сторінок сайту, індексованих тією чи іншою пошуковою системою, які можна перевірити, набравши в Google “site:[url вашого сайту]”. А про те, як перевірити загальну фактичну кількість сторінок на сайті, коли потрібно врахувати навіть ті сторінки, які заблоковані в robots.txt або просто з якихось причин не проіндексовані.

У Google пошуку під час перевірки сторінок в індексі краще перегорнути до останньої сторінки, саме на останній сторінці буде видно точне значення, а не приблизне.

Інструменти для визначення кількості сторінок на сайті

  • ScreamingFrog

Цей інструмент надзвичайно корисний. Збирає абсолютно всі дані про сайт, включно з кількістю сторінок (навіть сторінки, заблоковані файлом robots.txt), помилками сервера та посиланнями, переспрямуваннями, зовнішніми та внутрішніми посиланнями та їхнім статусом, проблемами із заголовками сторінок, метаданими, часом відгуку сторінок, alt-текстом зображень, дублікатами і т.д. Для кожної операції сервіс формує звіт, який можна завантажити в таких форматах: CSV, XLS, XLSX, GSHEET.

Безкоштовна версія сканує до 500 URL-адрес і пропонує скористатися 7 функціями (аналізом ключових слів, пошуком непрацюючих посилань, дублів, помилок). Якщо на вашому веб-сайті посилань більше, вам потрібно перейти на преміум-версію і тоді ви зможете користуватися абсолютно всіма функціями програми (їх 29 на сьогоднішній день). Для цього вам необхідно буде завантажити і встановити цей інструмент.

  • www.xml-sitemaps.com

Взагалі цей інструмент призначений для створення карт сайту. Він безкоштовно і швидко створює карти сайту для ресурсів з кількістю сторінок менше 500, для збільшення кількості необхідно купити підписку. Під час генерації карти він обходить абсолютно весь ваш сайт, у результаті ви отримуєте точну кількість сторінок на вашому ресурсі. Перевага цього інструменту в тому, що його не потрібно завантажувати і встановлювати на ваш комп’ютер.

  • Beam Us Up

Безкоштовний сервіс, який сканує сайти на наявність помилок, таких, як: биті посилання, а також відсутні заголовки сторінок, дубльований контент і виявляє інші проблеми. Одним словом, робить усе те саме, що й ScreamingFrog, але менш якісно, зате повністю безкоштовно.

Підведемо підсумки

У цій статті ми вказали лише найпопулярніші та найдоступніші інструменти для виявлення точної кількості сторінок на сайті. На просторах інтернету ви можете знайти ще десятки різних платних і безкоштовних краулерів, які допоможуть впоратися з поставленим завданням. Але саме з нашого досвіду, найточнішим, найзручнішим і найнадійнішим інструментом є ScreamingFrog. З ним завжди можна швидко і ефективно провести вивантаження сайту і виявити всі недоліки – від дублів заголовків до відсутніх мета описів на окремих сторінках. 

Сергій Іванченко
CEO
комерційна пропозиція

    SEO-просуванняКопірайтингSMM-просуванняРозробкаКонтекстна рекламаДизайн
    Digital новини в нашому телеграм-каналі
    Інтернет-маркетинг
    простою мовою
    підписатись
    Інші статті автора
    06/09/2024
    Контекстна реклама, контекст, PPC – формат онлайн-реклами, у якому оголошення певної тематики відображаються перед користувачем залежно від розташування, часу чи контексту. Це дозволяє досягати потенційних клієнтів/покупців та підвищувати ефективність продажів.

    24/05/2024
    Дуже часто у всіх підприємців виникає запитання: «А чи вигідно розпочинати у тій чи іншій ніші бізнес? Скільки мені потрібно грошей на те, щоб запустити бізнес (зробити сайт і хоча б мінімально налагодити продаж)? А чи є сенс, чи мене просто задавлять конкуренти?». На всі ці питання ми намагатимемося дати вам відповіді у цій статті.

    18/12/2024
    Структура кожного сайту буде унікальною, як і окремо взятий бізнес. Так, у всіх великих веб-ресурсів вона буде схожою, але все ж орієнтованою на конкретний продукт та особливості цільової аудиторії. У більшості випадків використовується класична лінійна чи деревоподібна структура через їх зрозумілість для користувачів та швидкість індексації пошуковими роботами.

    Останні статті по #SEO
    24/04/2025
    Зазвичай, для аналізу різного роду даних (мета-теги, ключі тощо) SEO-спеціалісти використовують різноманітні сервіси по типу SEMRush, Serpstat чи Ahrefs. Але весь потужний функціонал цих інструментів не завжди доречний для якихось невеликих або повсякденних задач SEO.

    23/04/2025
    Інтент пошукового запиту у SEO — сенс, який користувач вкладає в свій запит до пошуковика. Інакше інтент можна назвати метою, наміром, в якомусь сенсі навіть болем користувача.

    01/04/2025
    iFrame — це простий спосіб зробити сторінки сайту або блогу інтерактивним. Але чи є тег iFrame безпечним для SEO вашого сайту? Навколо цього питання є декілька неоднозначних позицій, з якими ми спробуємо розібратися в цьому матеріалі.

    WhatsApp Telegram Viber Почати розмову