Пошукове просування сайту (SEO)
з результатами з другого місяця

Білі
методи
Гарантія
результатів
Повна
звітність
Збільшення прибутку
Збільшення цільового трафіку та конверсії сайту неодмінно призведе до підвищення кількості замовлень та середнього чека замовлення, а це безумовно збільшить ваш прибуток.
Розширення охоплення ніші
Домогтися подібного ми зможемо, доопрацювавши та оптимізувавши структуру вашого сайту, з урахуванням того, як користувач шукає ваш товар.
Поліпшення конверсії
За рахунок залучення більш цільової аудиторії на сайт та аналізу поведінки користувачів можна збільшувати співвідношення зроблених замовлень до загальної кількості трафіку.
Збільшення цільового трафіку
Зростання позицій сайту та правильне збільшення охоплення цільової аудиторії неодмінно призведе до зростання відвідуваності сайту.
Зростання позицій
Проведення комплексних робіт над сайтом дозволить пошуковим системам ранжувати ваш сайт вище.

Пошукове просування сайтів під Google

Ви власник бізнесу, але сайт не приносить достатньо клієнтів або замовлень, або є ідея для старт-апу і необхідно знайти свого клієнта, або вже є інтернет-ресурс, що продає, але хочеться більшого прибутку і розширення за рахунок залучення цільової аудиторії? Тоді послуга SEO просування в пошукових системах від агентства WEDEX, це те, що потрібно вашому бізнесу. Ми зможемо знайти потенційних покупців і привести їх на сайт.

Що таке СЕО просування?

Дослівно це Search Engine Optimization (оптимізація під пошукові алгоритми), а простіше, це сукупність певних дій, що здійснюються з сайтом, за якими він в очах пошукових алгоритмів стане кращим, ніж у конкурентів. Роботи над ресурсом можуть вестись у кількох напрямках: із зовнішньої оптимізації та внутрішньої.

Зовнішня СЕО оптимізація – це комплекс дій збільшення кількості посилань на ваш ресурс з інших. Внутрішня оптимізація сайту – це комплекс із чотирьох складових: створення контенту, оптимізація структури, покращення usability та виправлення технічних помилок. Робота саме в цих напрямках дозволить отримати високі позиції запитів, а відповідно і цільову аудиторію, а покращення юзабіліті збільшить конверсію; все разом це неодмінно збільшить дохід.

Вартість просування
БАЗОВИЙ
 • SEO фахівець
 • Персональний менеджер
 • Копірайтер
від 10 000 UAH
замовити
ОПТИМАЛЬНИЙ
 • SEO фахівець
 • Персональний менеджер
 • Копірайтер
 • Програміст
 • Дизайнер
від 15 000 UAH
замовити
МАКСИМАЛЬНИЙ
 • Маркетолог
 • SEO фахівець
 • Персональний менеджер
 • Копірайтер
 • Програміст
 • Дизайнер
 • Контекстник
від 25 000 UAH
замовити

* Ми розуміємо, що кожен сайт є унікальним, і представлені з стандартних пакетах послуги можуть бути не актуальні персонально для вас. Тому ми можемо скласти персональний план просування з коригуванням кінцевої ціни, і Ви можете замовити його прямо зараз.

Складання плану комплексного просування
Наш менеджер зателефонує та уточнить всі нюанси, а потім складе персональний план та надішле вам на погодження.
Чому важливо застосування кількох способів просування
SEO
PPC

При рекламній кампанії, що працює, дуже швидко сайт росте по органічній видачі в ТОП. І вклавши мінімум коштів у SEO, ви можете залучити ще 1 джерело безкоштовного трафіку, ефект від якого може бути дуже довговічним.

SMM

Залучення відвідувачів сайту за допомогою органічної видачі збільшує відвідуваність сайту, а наявність груп у соціальних мережах збільшує довіру до сайту, що збільшує продаж у рази. Також і саме SMM просування буде наводити покупців на сайт.

SMM+PPC

Поєднуючи всі три методи залучення клієнтів, ми можемо отримати максимальну віддачу від просування, SMM приносить невеликий трафік та збільшення довіри до сайту, SEO дасть через час дешевих клієнтів з пошуку, а контекст дасть клієнтів одразу після налаштування.

Наші клієнти
Відгуки про нашу роботу
Залишились питання?

Давайте зараз обговоримо по телефону і знайдемо оптимальне для Вас рішення

+38 (066) 976-64-94

Павло

Наші заслуги

Наша команда
Коротко про нас

2 офіси - Київ, Херсон

(2 ще готуються)

35 досвідчених фахівців

Більше 200 проектів у роботі

Середнє зростання прибутку клієнтів 30% на місяць

Чому саме SEO

SEO-оптимізація – основа інтернет-просування. Налаштування сайту під алгоритм роботи пошукових систем виводить його в топ-видачі запитів аудиторії, збільшує відвідуваність і конверсію (скоєні користувачами цільові дії). Грамотно організована оптимізація під Google допоможе збільшити ваш прибуток мінімум на 30%.

Що входить у просування під Google

Просування під пошукову систему – це сукупність заходів, спрямованих на підвищення впізнаваності сайту системами для пошуку в інтернеті. Процес носить назву SEO – search engine optimization, що перекладається як «оптимізація під пошукові алгоритми». Основна мета роботи над таким просуванням – налаштувати сайт таким чином, щоб в очах пошукових систем він виглядав виграшніше, ніж інтернет-сторінки тематичних конкурентів. Вдала оптимізація піднімає просуваний ресурс у топ-видачі Гугла, підвищуючи відвідуваність та конверсію.

Google-просування – комплексний процес, куди входять відразу 2 напрямки:

 • зовнішнє;
 • внутрішнє.

Зовнішня оптимізація збільшує кількість сторонніх посилань на ресурс, що просувається. Чим більше додаткових авторитетних джерел посилається на сайт, тим більше довіри до нього виникає в очах пошукової системи. Основне завдання «зовнішнього» просування – нарощування посилальної маси. Щоб уникнути попадання веб-ресурсу під фільтр пошуковика, займатися збільшенням посилань повинні спеціалісти з просування.

Внутрішня оптимізація більш масштабна і складна. Над просуванням працюють одразу кілька спеціалістів: сеошники, маркетолог, дизайнер, верстальник, програміст, тестувальник. До їхніх завдань входять:

 • оптимізація роботи сайту (збільшення швидкості завантаження сторінок, виправлення битих та невірних посилань тощо);
 • робота над технічними помилками в коді, його оптимізація;
 • пошук та усунення SEO-помилок на сторінках сайту (які перешкоджають індексуванню);
 • наповнення сторінок відповідно до запитів цільової аудиторії;
 • підвищення можливості сайту (його зручності для користувачів);
 • покращення конверсії;
 • аналіз посилання профілю конкурентів;
 • наповнення сайту унікальним контентом та ін.

Як формується вартість

На підсумкову ціну оптимізації впливає сукупність факторів:

 • мети клієнта;
 • ніша бізнесу, що просувається;
 • цільова аудиторія;
 • вибраний пакет послуг.

Ми пропонуємо 3 пакети просування: базовий, оптимальний та максимальний. Основна відмінність – у кількості задіяних фахівців та підсумкової сукупності послуг, що надаються. Якщо в базовому пакеті займатися оптимізацією буде лише seo-фахівець і копірайтер, то в розширеній версії просуванням займуться також програмісти, дизайнери, SMM-фахівці (для роботи з соцмережами) і контекстники (для проведення кампанії з контекстної реклами).

Скромний зміст базового пакету не означає, що він неефективний: фахівцями буде виконано основну роботу з просування. Однак більш комплексний підхід гарантує використання максимальної кількості інструментів для більш ефективної оптимізації сайту під Google.

У скарбничці нашої компанії – понад 300 успішно завершених проектів в Україні та інших країнах СНД. У роботі ми використовуємо лише білі методи просування, прагнемо не формального збільшення показників відвідуваності сайту, а основної мети кожного клієнта – збільшення прибутковості. В рамках оптимізації ми застосовуємо класичні сео-методи, а також власні розробки для ефективного зростання трафіку та конверсії.

Заявка на послуги
Вкажіть свої координати та цілі, і ми обов'язково з вами зв'яжемося.
Виберіть послуги, що вас цікавлять: