Розробка сайту «під ключ»
Структура, дизайн, верстка та функціонал

Сучасні
стилі
Гарантія
результатів
Повна
звітність
Проектування структури сторінок
Проектування структури сторінок відповідно до цільової аудиторії та вашої ніші по всіх "правилах" маркетингу з урахуванням цікавих фішок та юзабіліті сайту. Це дозволить зробити всі сторінки, що максимально продають.
Наповнення сайту
Наповнення сайту готовим контентом (за бажанням замовника). Написання унікальних текстів та картинок під товари та розділи.
Розробка структури сайту
Розробка структури сайту з урахуванням SEO запитів, які зібрані після аналізу конкурентів лідерів вашої ніші, з можливістю розширення структури надалі.
Розробка дизайну
Відображення дизайну всього сайту з урахуванням ваших побажань, тематики ніші з аналізу конкурентів та основних правил кольоропоєднання.
Верстка сторінок та реалізація функціоналу
Роботи програміста - верстка отриманих сторінок, використання всіх фішок і реалізація всього функціоналу на одній з CMS. Перевірка виконаних робіт та внесення основної структури.

Розробка сайту

В наш час розвитку комп’ютерних та мобільних технологій практично весь бізнес перейшов на продаж послуг та товарів в інтернет. Адже всесвітнім павутинням користуються майже половина населення планети, і кожна людина це потенційний покупець. Саме тому не маючи свого веб-ресурсу можна залишитися без справ, адже з кожним днем ​​кількість сайтів зростає. Також важливо розуміти, що і його якість впливає на те, як він продаватиме ваші товари людям – навряд чи людина замовить, що там, де важко розібратися в структурі чи ні яких-небудь необхідних елементів. Він має бути максимально адаптований до вимог вашої цільової аудиторії. Саме тому розробка сайту це дуже складний та трудомісткий процес (хоча у розумінні багатьох – це просто відмалювання дизайну).

В результаті Ви отримаєте

Повністю готовий

ПРОДАЮЧИЙ САЙТ

 • 01

  Оптимізований під пошукові запити ваших клієнтів

 • 02

  Наповнений унікальним контентом: текстами та медіа (картинки або відео з надання клієнтом)

 • 03

  З логічною та простою структурою, зручною для користувача

 • 04

  З впровадженими "фішками" для залучення клієнтів та гарним "usability"

 • 05

  З високою конверсією з відвідувача у покупця

CMS, з якими ми працюємо

Інфо портал Невеликий інтернет-магазин Сайт послуг Візитка

Інфо портал Невеликий інтернет-магазин Сайт послуг Візитка

Великі
інтернет-магазини з фільтрами та сортуваннями

Великі
інтернет-магазини з фільтрами та сортуваннями

Інтернет-магазини із простим інтерфейсом

Оптимальна для всіх видів сайтів

Інфо портал Невеликий інтернет-магазин Сайт послуг Візитка

Вартість розробки сайту*
ВІЗИТКА

До цієї послуги входять:
- розробка структури сторінки
- малювання макетів (2 основних + 1 службовий)
- розробка структури сайту
- малювання дизайну сторінок
- верстка сторінок
- натяжка верстки та функціонал на одну із CMS
- Наповнення сайту контентом

 • Створення макетів сторінок
 • Розробка дизайну за макетами
 • Верстка сайту
 • Наповнення сайту контентом
від 6 000 UAH
замовити
ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

До цієї послуги входять:
- аналіз конкурентів (структура, ключі, тексти)
- малювання макетів 5 основних сторінок, 1 службової, кошика та 2 модалоки
- ТЗ копірайтеру на тексти для основних сторінок
- розробка структури сайту
- малювання дизайну сторінок за готовими макетами.
- верстка сторінок сайт по готовому дизайну
- натяжка верстки та функціонал на одну із CMS
- перевірка та налагодження функціоналу
- Наповнення сайту контентом.

 • Аналіз конкурентів та ніші
 • Збір первинного СЯ з конкурентів
 • Проектування структури сайту
 • Розробка структури сторінки під лійку продажів
 • Створення дизайну
 • Верстка та впровадження дизайну
 • Наповнення основних розділів контентом
від 30 000 UAH
замовити
САЙТ ПОСЛУГ, ІНФОПОРТАЛ

До цієї послуги входять:
- аналіз сайтів конкурентів
- макети 3 основних сторінок та 1 службової
- розробка структури сайту
- малювання дизайну сторінок
- Верстка сторінок сайт по готовому дизайну
- натяжка верстки та функціонал на одну із CMS
- Наповнення сайту контентом.

 • Аналіз конкурентів та ніші
 • Збір первинного СЯ з конкурентів
 • Проектування структури сайту
 • Розробка структури сторінки
 • Створення дизайну
від 15 000 UAH
замовити

* - вартість розробки сайту "під ключ" не є постійною, вона може змінюватися в залежності від обсягу сторінок, що розробляються, і нестандартності сайтів. Сайти з простою структурою та шаблонним дизайном коштують набагато дешевше за розробку унікальних та нестандартних сайтів. Тому, щоб озвучити кінцеву ціну, краще проконсультуватися з менеджером.

Складання кошторису на розробку сайту
Наш менеджер зателефонує та уточнить всі нюанси, а потім складе персональний план та надішле вам на погодження.
Отримай ще більше замовлень із сайту після редизайну

Наші клієнти
Відгуки про нашу роботу
Залишились питання?

Давайте зараз обговоримо по телефону і знайдемо оптимальне для Вас рішення

+38 (066) 976-64-94

Павло

Наші заслуги

Наша команда
Коротко про нас

2 офіси - Київ, Херсон

(2 ще готуються)

35 досвідчених фахівців

Більше 200 проектів у роботі

Середнє зростання прибутку клієнтів 30% на місяць

Продаючі сайти "під ключ"

Розробка сайту від WEDEX

Агентство інтернет-реклами WEDEX пропонує послугу з розробки сайтів “під ключ”. Це означає, що над його створенням працюватиме не лише дизайнер та верстальник, а ціла команда фахівців. Це дозволить створити ідеальний веб-ресурс саме під ваш бізнес та під вашого клієнта.

Ми розробляли сайти для різних тематик та типів:

 • Створення візитки
 • Проектування ресурсу послуг
 • Розробка інтернет-магазинів
 • І інші

Як створюється

Над створенням сайту, що продає, працюють мінімум 6 осіб – це SEO-фахівець, маркетолог, дизайнер, верстальник, програміст, копірайтер, а при розширенні функціоналу, додаються ще й тестувальники.

Робота SEO-фахівця – розробка структури та функціоналу.

Вся робота починається із SEO спеціаліста. Він проводить детальний аналіз структури сайтів конкурентів. Це робиться для первинної оцінки масштабів робіт і для зручності збору ключових слів. Збір семантичного ядра по конкурентам і за допомогою сервісів дозволяє максимально доповнити структури та заточити на сторінки більше запитів цільової аудиторії, не розширюючи асортименту. Також СЕОшник аналізує необхідний функціонал у конкурентів та у процесі збору ядра. Наприклад, при збиранні ключових запитів необхідно додати певний фільтр або сортування. Сеошник повідомляє про це маркетологу, щоб він врахував це у своїй роботі.

Завдання Маркетолога – розробка сторінки, що продає

Паралельно з СЕО спеціалістом над розробкою починає працювати маркетолог. Він аналізує та формує повний портрет вашого ідеального клієнта (портрет цільової аудиторії). Розписує, що для нього важливо і що ні, яким чином він прийматиме рішення – інфантильно (спонтанно) або виважено. Від цього залежить побудова сторінок. Також проводячи повний аналіз усіх конкурентів – знайшовши їх сильні та слабкі сторони, маркетолог складає унікальну торгову пропозицію (УТП), в якій максимально показує всі вигоди від покупки. Далі аналізуючи його та цільову аудиторію, формує вирву продажів (залучення клієнта та підштовхування його до покупки), за якою він розробляє структуру всіх основних типів сторінок (наприклад: головна, каталог, розділ, підрозділ та товар) і передає на відмальовування дизайну.

Дизайнер все зробить гарним

Знаючи, яка цільова аудиторія буде на сайті та аналізуючи нішу в цілому, а також з огляду на побажання замовника, дизайнер підбирає колірну схему та малює базові складові без конкретизації на деталях. Цей перед. проект затверджується із замовником. Далі знаючи функціонал та маючи структуру, дизайнер домальовує весь дизайн, підбирає картинки (закуповує на фотостоках). При створенні дуже важливо правильно підібрати колірні гами та загальне оформлення – адже якщо щось не так, тоді сайт просто відлякуватиме людей і матиме дуже низьку конверсію, тому всі анімації та структурні елементи повинні бути продумані. Після закінчення розробки всього дизайну він передається на верстку.

Верстка – перетворення картинок на сторінки

При створенні верстки за готовими картинками, необхідно правильно і продумано підійти до процесу, адже потрібно не тільки зробити верстку валідною (що не має помилок за останніми специфікаціями HTML і CSS), але і зробити ще максимально адаптивною для всіх розширень екрану. Наявність адаптива дуже позитивно впливає на ранжування сайту в пошуку (з кожним роком трафік з мобільних пристроїв збільшується). Після верстки, готові сторінки віддаються програмісту, який поєднуватиме функціональну частину сайту з візуальною.

Створення сайту

Після отримання верстки, програміст вибирає необхідну CMS за рекомендацією SEO спеціаліста або за бажанням клієнта. Після цього вносяться всі верстанні сторінки, і робиться файл шаблону дизайну. Внісши всі правки за версткою, програміст реалізовуватиме повний функціонал сторінок. Коли внесення шаблонів верстки вже закінчено, створюється структура, розроблена SEO-фахівцем, причому кожній з них присвоюється свій шаблон оформлення. На сайті опрацьовується не тільки зовнішній функціонал сайту – той, що відповідає за взаємодію з відвідувачем, але внутрішній функціонал – той, який відповідає за роботу з CMS.

Наповнення сайту

Після того, як всі сторінки по структурі створені, необхідно їх заповнити цікавим для користувача контентом. Це дуже важливий процес, оскільки за наповненням, сторінки ранжуються в пошукових системах, а також наявність тексту та різного мультимедіа контенту допомагає користувачу точніше визначати товар та всі вигоди від покупки. Окрім іншого цікавий зміст затримує відвідувача на сайті – це дуже сильно впливає на поведінкові фактори. Тому написані SEO-фахівцем ТЗ для копірайтера до моменту наповнення сторінок вже виконані і у нас є цікаві та унікальні продають SEO тексти. Також дизайнером підібрано унікальні та цікаві картинки для наповнення сторінок мультимедійним контентом.

Фінальний етап

Після створення повної структури сайту та наповнення всіх сторінок він повністю вивантажується SEO фахівцем та проводитиметься повний аналіз-аудит на наявність тих. помилок, які б вплинути на ранжування. І в разі потреби буде написано ТЗ програмісту з їхнього виправлення.

Саме тому послуга створення сайтів може бути дорогою та тривалою за часом – адже ми не просто створюємо дизайн. Замовивши веб-розробку сайту, ви отримуєте відразу готовий сайт, який буде продавати. Не потрібно проводити купу додаткових SEO робіт.

Саме цим ми вигідно відрізняємось від своїх конкурентів!

Заявка на послуги
Вкажіть свої координати та цілі, і ми обов'язково з вами зв'яжемося.
Виберіть послуги, що вас цікавлять: