Про нас


Ми надаємо повний спектр послуг з просування сайтів та компаній у мережі інтернет, а також розробці сайтів з нуля та настроювання та ведення всіх видів електронної реклами. Для цього в штаті компанії існує 8 відділів, саме цей поділ дозволяє проводити всі роботи дуже швидко та ефективно.

Список відділів агентства WEDEX:

Саме злагоджена робота всіх відділів дозволяє досягти високих результатів щодо поставлених цілей. З кожним роком агентство відкриває для себе все нові та нові види послуг, що надаються нашим клієнтам. Все націлено на одне – підвищити продажі та впізнаваність замовників на просторах інтернету.
Наша історія

Своє існування агентство розпочало у 2013 році. Першими послугами, що надаються, було SEO просування сайтів (у штаті не було програмістів і копірайтерів – шукали на віддаленні або у клієнта). В той час ми ще не були WEDEX. Директор компанії зі своїм колегою (обидва сеошники з 4-річним стажем) вирішили відкрити свою фірму. Так з’явився GlobalSEO, через кілька років було відкрито другий офіс компанії, який був названий WEDEX. Оскільки другий офіс ріс і розширювався хмари швидше, то при об’єднанні офосів назва компанії якраз і залишилася WEDEX.

Коли кількість сайтів, які ми просуваємо, стала більшою за 20, було створено 2 відділи – копірайтерів та програмістів, для того щоб покращити якість робіт. Для розширення сфери послуг було створено відділ розробки дизайну. Приблизно на той час кількість просунутих сайтів перевищила 100. Трохи пізніше було створено ще 2 відділи – маркетинговий та контекстної реклами. Створені вони були для тісної взаємодії із SEO фахівцями та дизайнерами. Саме це дозволило більш ефективно просувати нові сайти (допомагало налаштування контексту), і суттєво допомогло у просуванні старих сайтів. Кількість проектів у роботі вже була понад 150.

На даний момент на фірмі працюють понад 70 співробітників у 8 відділах. Ми завжди продовжуємо вчитися і розширюватися і з кожним роком збільшуємо кількість співробітників та список послуг. У 2017 році одними з перших в Україні ми пропонуємо нову послугу – прогнозну аналітику в SEO (детальніше дивіться тут).

Компанія WEDEX входить до ТОП 5 SEO-компаній України за версіями різних рейтингів.

Наші заслуги

Наша команда