Біржі посилань для лінкбілдингу під буржнет

#SEO 28 October 2021 Оцінити статтю

Лінкбілдинг — ефективний сучасний спосіб просування сайтів. Його суть полягає в нарощуванні якісної зовнішньої маси посилань. Результат процесу – високі позиції у видачі пошукових систем. Досягати їх допомагають біржі посилань для лінкбілдингу під буржнет.

 

Розвиток бізнесу на просторах мережі сьогодні неможливий без зовнішніх посилань. Їх цінність відрізняється залежно від ресурсу розміщення. Якщо є можливість, краще співпрацювати з відомими та авторитетними платформами. Однак фінансово така взаємодія може дозволити собі одиниці.

 

Оптимальне рішення для проектів будь-яких масштабів – біржі посилань для лінкбілдингу. Деякі фахівці скептично ставляться до такого варіанту, пояснюючи це можливим попаданням під фільтри та санкції пошукових систем. Проте відбір посилань вручну — завдання, яке потребує серйозних грошових та тимчасових витрат. Це робить біржі затребуваними платформами. В їхньому арсеналі є безліч актуальних майданчиків для розміщення рекламних посилань з метою підвищення рейтингу сайтів.

Для кого корисні біржі покупки посилань

За умови грамотного використання біржа посилань — це цінний інструмент. Його регулярно застосовують:

 

Метод дозволяє вирішити не тільки оптимізаторські, а й маркетингові завдання. Завдяки біржам продажу посилань можна відчутно підвищити лідогенерацію.

Чим хороші біржі вічних посилань

Як стає зрозуміло з назви, вічні посилання розміщуються на ресурсах назавжди, а точніше, на весь період існування сторінки з опублікованим контентом. Видалення лінків згодом заборонено правилами біржі. До переваг вічних посилань належать:

Яким платформам довіряють професіонали?

Відповідь на це питання ви знайдете в огляді бірж посилань для лінкбілдингу під буржнет, представленому нижче.

PRPosting

PRPosting - біржа посилань під буржнет

PRPosting — біржа посилань під буржнет

 

Платформа PRPosting створює можливості для публікації інформаційних та рекламних матеріалів замовника на ресурсах з великою аудиторією читачів. Вона чудово підходить для лінкбілдингу, у тому числі під буржнет, гостьового блогінгу, вирішення маркетингових завдань, включаючи поширення нативної та прихованої реклами.

Перевагами PRPosting є:

PRPosting - майданчики під буржнет

PRPosting – майданчики під буржнет

 

Каталог майданчиків представлений у вигляді таблиці із зазначенням регіонів трафіку, числа доменів, що посилаються, і вартості розміщення матеріалу. Ресурси аналізуються за параметрами Majestic, Ahrefs, Similarweb, Moz. Клієнт може створити власний каталог відповідно до особистих умов. Перевірка опублікованих матеріалів щодо коригування статті або лінка здійснюється щодня.

LinksManagement

LinksManagement — біржа посилань під буржнет

LinksManagement — біржа посилань під буржнет

 

Платформа працює з 2009 року і спеціалізується на просуванні проектів різними мовами, хоча англомовний сегмент у пріоритеті. Серед конкурентних переваг творці відзначають:

 

BuzzStream

BuzzStream - просування в буржнеті

BuzzStream – просування в буржнеті

 

Платформа створена для просування проекту на сайтах та блогах. Пошук майданчиків здійснюється на основі заданих клієнтом параметрів. Для зручності сортування було створено спеціальне розширення для інтернет-браузера Chrome.

 

Визначившись із потенційними донорами, замовник може самостійно скласти лист із пропозицією співпраці та надіслати його за обраними адресами. Крім цього, пропонується довірити виконання повного комплексу робіт, що включає аналітику, налаштування та підтримку, спеціалістам платформи. Деталі наведені в описі тарифних планів.

BuzzStream - тарифні плани

BuzzStream — тарифні плани

 

The HOTH

The HOTH - платформа для лінкбілдингу

Просувати проекти за допомогою лінкбілдингу через платформу можна декількома способами:

LinkWorth

LinkWorth - лінкбілдинг у буржнеті

LinkWorth — лінкбілдинг у буржнеті

LinkWorth— один з великих порталів англомовного сегменту мережі, який спеціалізується на оптимізації та інтернет-маркетингу. Платформа пропонує розміщення посилань у текстових рекламних блоках, банерну рекламу, контекстну рекламу, співпрацю з блогерами. Спеціалісти порталу готові надати допомогу у підборі відповідних майданчиків з урахуванням специфіки проекту. Команда також займається розробкою та розміщенням контенту. До переваг LinkWorth відносяться:

Хомченко Максим СОО
схожі статті
підписатися:
Алгоритм MUM
Алгоритм MUM
# SEO
Оптимізація зображень. Короткий посібник з роботи з картинками
Оптимізація зображень. Короткий посібник з роботи з картинками
# SEO
Підготовка до SEO-аудиту
Підготовка до SEO-аудиту
# SEO
Коментарі