Що таке Digital маркетинг?

#SEO 4 June 2021 Оцінити статтю

Що таке Диджитал-маркетинг і чому потрібно розуміти, чим він відрізняється від інтернет маркетингу?

Digital маркетинг – це набір маркетингових методів та інструментів, що використовують цифрові канали для залучення та утримання споживачів. І якщо Інтернет-маркетинг, обмежений застосуванням інструментів тільки мережі Internet, то Цифровий (Digital) включає, крім згаданого, використання реклами та просування поза Мережею, тобто, використовує цифрові ресурси в онлайн та офлайн режимах при просуванні. Так, наприклад, QR-код на купоні може зберігати посилання переходу на сайт.

Інструменти digital-маркетингу

Діджитал маркетинг

Інструменти цифрового маркетингу можна розділити на три основні групи:

  1. Платні – будь-які оплачувані замовником ресурси
  2. Власні ресурси, що належать власнику бізнесу (сайт, групи в соціальних мережах, …)
  3. Придбані (зароблені) – earned media (пости на форумах, відгуки, …)

Однією з головних переваг використання digital маркетингу є використання аналітики для вивчення та, відповідно, кращого розуміння поведінки цільової аудиторії при просуванні продукту. Саме використання «цифри» в аналізі дозволяє досить точно визначити безліч параметрів цільової аудиторії: стать, вік, інтереси, регіон проживання тощо.

Володіючи інформацією про цільову аудиторію та про характеристики продукту можна вибрати набір інструментів, ресурсів та каналів для ефективного вирішення завдань з просування. Насправді специфіка продукту, параметри цільової аудиторії, можливості та цілі бізнесу дозволяють сформувати стратегію для використання конкретного набору можливостей, без необхідності охоплювати всі інструменти цифрового маркетингу. Digital аналітика дозволяє оцінити ефективність і, за необхідності, відкоригувати компанію збільшення продажів, що відбулися завдяки застосуванню інструментів диджитал маркетингу.

Ігор Піддубко SEO спеціаліст
схожі статті
підписатися:
Як знайти пріоритетні сторінки для дооптимізації?
Як знайти пріоритетні сторінки для дооптимізації?
# SEO
Швидка перевірка індексації сторінок в Яндексі
Швидка перевірка індексації сторінок в Яндексі
# SEO
Типи зворотних посилань для SEO
Типи зворотних посилань для SEO
# SEO
Коментарі