Встановлення Jivosite

#Корисні поради 11 February 2020 Оцінити статтю

Сайт компанії – ключовий засіб зв’язку з цільовою аудиторією. Незалежно від профілю бізнесу, інтернет-сторінка – це його візитна картка, яка знайомить відвідувачів з діяльністю фірми, переліком товарів (послуг), що пропонуються, унікальними пропозиціями.

Завдяки сучасному інструментарію інтернет-маркетингу, сайти в Україні активно використовуються для просування продуктів бізнесу, проведення онлайн-консультацій, утримання клієнтів та їх підготовки до подальшої співпраці. Один з потужних інструментів онлайн-взаємодії з аудиторією – це Живосайт.

Скріншот чату

Так виглядає чат на сайті

Що таке Jivosite

Живосайт – популярний в Україні онлайн-консультант, який спілкується з клієнтами в режимі реального часу. Це ефективна форма зворотного зв’язку для збільшення продажів. Взаємодія ведеться в форматі чату. Сервіс пропонує гнучкі системи налаштування та дозволяє працювати з відвідувачами сайту кільком операторам одночасно. Зв’язок встановлюється за допомогою спливаючого вікна. Залежно від дизайну сайту, можна налаштувати відповідний стиль і зовнішній вигляд вікна чату.

Налаштування зовнішнього вигляду

Налаштування зовнішнього вигляду

Як працює система?

Живосайт має зрозумілий і доступний формат, його легко встановити. Достатньо ввести базові налаштування на офіційній сторінці сервісу та вставити згенерований код на сайт. Живосайт доступний у двох версіях: Базова та Професійна. Відмінність – у вартості та наборі функцій.

Платформи

Список підтримуваних CMS

Базова версія безкоштовна та загальнодоступна. Її можна встановити на необмежену кількість сайтів. Чат підтримуватиме 20 мов, працюватиме на всіх пристроях, надаватиме підтримку 24 години на добу, зберігатиме архів протягом 2 місяців.

Для встановлення чата потрібно:

Код для встановлення

Так виглядає код для встановлення на сайті

Професійна версія пропонує ширші можливості:

Позитивні якості Живосайту

Jivosite – ефективний інструмент продажів. При грамотно проведених налаштуваннях сервіс допомагає в кілька разів збільшити конверсію. Адже головна особливість Живочата – особиста комунікація з клієнтом, що дає можливість провести докладну консультацію щодо конкретного товару (послуги), зробити унікальну пропозицію, виходячи з запитів співрозмовника.

Серед переваг Живосайту:

Живосайт – чудовий сервіс для вебмайстрів. Функціонал Професійної версії дозволяє збирати інформацію про відвідуваність сайту, поведінку відвідувачів, роботу операторів.

При вмілому використанні Живосайт стане вкрай ефективним оптимізатором і лідогенератором. Вивчення поведінки відвідувачів сайту допомагає внести зміни на сторінки веб-ресурсу, скоригувати навігацію та наповнення. Аналіз повідомлень клієнтів у чаті – зручний спосіб виявити фактори прийняття рішень аудиторією з України, що впливає на формування пропозицій.

схожі статті
підписатися:
Маркетингове агентство, приватний фрілансер чи співробітник у штат?
Маркетингове агентство, приватний фрілансер чи співробітник у штат?
# Корисні поради
Збір семантики
Збір семантики
# Корисні поради
Коди відповідей 3хх
Коди відповідей 3хх
# Корисні поради
Коментарі