Wedex отримав свою першу п’ятизіркову рецензію на Clutch

7 April 2022 Оцінити статтю

Індустрія онлайн-реклами – це парадокс. Компанії мають більш пряму лінію зв’язку зі своїми клієнтами, ніж будь-коли раніше, але також їм важче зв’язатися з ними через всю конкуренцію. Wedex починалася як команда, яка може допомогти бізнесу подолати цей шум і завжди шукає способи зробити це краще.

Ось чому ми вирішили почати серйозно інвестувати в розвиток кращих відносин з нашими клієнтами і запитати їх відгуки щодо нашої роботи. Ми вважаємо, що цей метод є найбільш прямим шляхом покращення нашого ремесла та забезпечення того, чого насправді хоче наш ринок. Тому що не важливо, що, на нашу думку, спрацює, насправді працює лише те, що бачить клієнт.

Саме з цієї причини ми раді повідомити, що ми щойно отримали наш перший огляд на платформі B2B Clutch і вона має п’ятизірковий рейтинг.
екран огляду
У цьому конкретному проекті брала участь анімаційна студія, яка хотіла виявити слабкі місця свого веб-сайту. Їхня головна мета – покращити свої зусилля щодо SEO та використовувати більш ефективні методи залучення трафіку за допомогою органічного пошуку.
Вони залучили нас, щоб провести глибокий аналіз їхньої платформи та відповісти на всі їхні запитання щодо неї. Виходячи з оцінки, яку вони нам дали, здавалося, що їм дійсно сподобалося те, що ми мали сказати про їхній сайт, а також наші рекомендації.
Веб-аудит залежить від низки різних факторів, які об’єднуються, щоб стати успішними. Завдяки нашому майже десятирічному досвіду ми вдосконалили наші навички та визначили сфери, які допомагають максимізувати позитивні результати.
Наші методики гарантують значне збільшення цільового трафіку. Оскільки дані, з якими ми працюємо, завжди актуальні, наша звітність завжди чітка та повна. Наш комплексний підхід включає безкоштовний аудит як SEO, так і рекламних кампаній.
Ці та інші елементи – це те, у що ми справді віримо, що приведе нас до визнання провідного агентства найближчим часом. Але попереду ще багато роботи, і постійне заступництво та підтримка наших клієнтів стане нашим засобом успіху.
Ми закликаємо всіх відвідати наш веб-сайт і дізнатися більше про послуги, які ми пропонуємо. Якщо вам подобається те, що ви бачите, зв’яжіться з нашою командою безпосередньо через нашу сторінку контактів. Ми з нетерпінням чекаємо від вас.

Котов Віталій Маркетолог
схожі статті
підписатися:
Коментарі