Як дізнатися кількість сторінок на сайті

#SEO 21 April 2021 Оцінити статтю

Нерідко у власника сайту або seo-фахівця виникає питання стосовно того, скільки сторінок має сайт. Іноді ми хочемо дізнатися про кількість сторінок на сайті конкурента. І йдеться не про кількість сторінок сайту, що індексуються в тій чи іншій пошуковій системі, які можна перевірити набравши в Google або Яндексі «site:[url вашого сайту]». Як перевірити загальну фактичну кількість сторінок на сайті, коли потрібно врахувати навіть ті сторінки, які заблоковані в robots.txt або просто з якихось причин не проіндексовані.


У Google пошуку під час перевірки сторінок в індексі краще перегорнути до останньої сторінки. Саме на останній сторінці буде видно точніше значення, а не зразкове.

Тут на допомогу приходять спеціальні інструменти:

    1. ScreamingFrog

Цей інструмент надзвичайно корисний. Збирає абсолютно всі дані про сайт, включаючи кількість сторінок (навіть сторінки, заблоковані файлом robots.txt), помилки сервера та посилання, перенаправлення, зовнішні та внутрішні посилання та їх статус, проблеми із заголовками сторінок, метадані, час відгуку сторінок, alt текст зображень, дублікати і т.д.
Безкоштовна версія сканує до 500 URL-адрес, і якщо на вашому веб-сайті їх більше, вам потрібно перейти на преміум-версію. Також вам необхідно буде його скачати та встановити.

    1. www.xml-sitemaps.com

Взагалі цей інструмент призначений для створення карт сайту. Він безкоштовно та швидко створює карти сайту для ресурсів із кількістю сторінок менше 500, для збільшення кількості необхідно купити підписку. Під час створення карти він обходить абсолютно весь ваш сайт. В результаті ви отримуєте точну кількість сторінок на вашому сайті. Перевага цього інструменту в тому, що його не потрібно завантажувати та встановлювати на ваш комп’ютер.

    1. Beam Us Up

Безкоштовний краулер дозволяє виявляти биті посилання, відсутні заголовки сторінок, дубльований контент та інші проблеми. Тобто робить все те саме, що і ScreamingFrog, але менш якісно та повністю безкоштовно.

У цьому списку вказані лише найпопулярніші та доступні інструменти для виявлення точної кількості сторінок на сайті. На просторах інтернету ви можете знайти ще десятки різних платних і безкоштовних краулерів, які допоможуть впоратися з поставленим завданням. Але саме з нашого досвіду найточнішим, зручнішим і надійнішим інструментом є ScreamingFrog. З ним завжди можна швидко та ефективно провести вивантаження сайту та виявити всі недоліки – від дублів заголовків до відсутніх мета описів на окремих сторінках.

схожі статті
підписатися:
Від чого залежить вартість просування сайту
Від чого залежить вартість просування сайту
# SEO
Збір семантики
Збір семантики
# SEO
3 способи створити карту сайту – sitemap.xml
3 способи створити карту сайту – sitemap.xml
# SEO
Коментарі